Ośrodek wypoczynkowy, ośrodek wczasowy, wynajem pokoi

Prometówka to mały kameralny Ośrodek Wypoczynkowy oferujący noclegi, zlokalizowany w zacisznym i malowniczym zakątku Uzdrowiska Krynica-Zdrój. Zapraszamy wszystkich – zarówno tych, którzy chcą po prostu wypocząć w ciekawym otoczeniu, jak i tych, których interesuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Proponujemy wynajem pokoi za niewysoką cenę. Nasz Ośrodek  to idealne miejsce na każdego rodzaju wyjazd, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy będzie się u nas czuł wyjątkowo. Doskonale wiemy, czego potrzeba odwiedzającym nas turystom.

Ośrodek oferuje gościom pokoje z łazienkami, smaczną, domową kuchnię (całodzienne wyżywienie), dostęp do sieci WiFi, duży parking. Lokalizacja i otoczenie jakie posiada nasz Ośrodek Wypoczynkowy stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji: duży plac zabaw dla dzieci, wiata grillowa, szałas ogniskowy, mini boisko do piłki siatkowej i koszykowej, ogród, pobliski lasek ze strumykiem. Oferujemy zatem noclegi tanie, w bardzo komfortowych warunkach, które sprzyjają wielu rozmaitym aktywnościom. Co więcej, nasze pokoje zapewniają także intymną przestrzeń osobom, które poszukują wyciszenia oraz chwil spędzonych z dala od miejskiego zgiełku.

Nasz Ośrodek zaprasza na wypoczynek gości indywidualnych, rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane, w tym: grupy integracyjne, grupy sportowe, zielone i białe szkoły, obozy i kolonie letnie itp. Organizujemy także imprezy okolicznościowe: uroczystości I Komunii Św., chrzciny, małe przyjęcia weselne, osiemnastki, urodziny, imieniny, „spotkania po latach”, biesiady, ogniska, imprezy integracyjne oraz imprezy plenerowe. Noclegi w naszym Ośrodku to zatem doskonała okazja na urządzenie niepowtarzalnego przyjęcia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA:
POBYT SYLWESTROWY, FERIE ZIMOWE, FREE SKI, WEEKENDY, WAKACJE RODZINNE !!!

   
   
   
   

   
   

Biesiady, ogniska i imprezy integracyjne na łonie natury !